IX konferencja Innowacyjna Gmina -17.06

Zapraszamy na IX edycję konferencji Innowacyjna Gmina, która odbędzie się 17.06.2019 r. w Warszawie w Centrum Kreatywności ul. Targowa 56.

Program  na stronie konferencji www.greenwarsawconferences.org.pl

Przygotowaliśmy w tym roku dla Państwa kilka tematów, które są autentycznymi wyzwaniami dla przedstawicieli samorządów oraz te, które będą nimi już za chwilę. Temat, na który chcieliśmy zwrócić szczególną uwagę to adaptacja do zmian klimatu – wyzwania i szanse dla samorządu

Poza tym  jak zwykle u Nas praktyczne tematy takie jak: efektywność energetyczna jako sposób na obniżenie emisji CO2, Ustawa o elektromobilności  i paliwach alternatywnych oraz możliwości finansowania inwestycji   w ramach projektów  PPP. W konferencji co roku uczestniczy od 150-200 przedstawicieli samorządów z całej Polski.

W ramach konferencji w sali (B) od godziny 14.30  -16.00 będą odbywały się warsztaty dla przedstawicieli samorządów.

Temat  warsztatów: Tylko PPP może nie wpływać na dług publiczny i wskaźnik zadłużenia w JST.  Zobowiązania z umów o PPP w świetle nowelizacji ustawy o finansach publicznych.

Prowadzący warsztat: Dr Rafał Cieślak, Radca Prawny, Ekspert PPP

Liczba miejsc na konferencję i warsztaty ograniczona

Konferencja jest bezpłatna , obowiązuje natomiast wcześniejsza rejestracja na stronie:http://greenwarsawconferences.org.pl/rejestracja

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.