Piknik Rodzinny Prudential

piknik-2

PRUDENTIAL ZAPRASZA NA WIELKI PIKNIK RODZINNY

14 września 2014 godz. 11 – Fort Sokolnickiego

Darmowe atrakcje dla mieszkańców Warszawy i okolic.

Prudential oraz Fundacja Zwalcz Nudę współorganizują kolejną edycję Warszawskich Dni Rodzinnych, cyklu imprez dla rodzin, mających zachęcić je do wspólnego spędzania czasu. Ich zwieńczeniem będzie Wielki Piknik Rodzinny Prudential, na który ubezpieczyciel zaprasza mieszkańców Warszawy i okolic. Impreza odbędzie się na Żoliborzu, w malowniczo położonym Forcie Sokolnickiego i jego parkowym otoczeniu. W programie przewidziano wiele atrakcji, zwłaszcza dla najmłodszych, a wstęp jest wolny.

Sesja fotograficzna oraz konkurs zdjęciowy, Mini Kino z telewizją MiniMini i konkurs karaoke, olimpiada robotów, czy wreszcie zajęcia z Dorotą Zawadzką, pseudonim artystyczny „Superniania” – to tylko niektóre z wielu darmowych atrakcji przygotowanych przez organizatorów Wielkiego Pikniku Rodzinnego Prudential. Odbędzie się on w niedzielę, 14 września.

Piknik organizuje towarzystwo ubezpieczeń Prudential wspólnie z Fundacją „Zwalcz Nudę”. Motywem przewodnim pikniku są podróże i wykształcenie, które dzięki nim można zdobyć. Organizatorzy zgodnie podkreślają konieczność zadbania o rozwój dzieci, również z myślą o przyszłości oraz zachęcają do wspólnego spędzania czasu w rodzinnym gronie.

„Mamy ogromną przyjemność zaprosić mieszkańców Warszawy i okolic do wzięcia udziału w Warszawskich Dniach Rodzinnych. Dni rodzinne i rodzinny piknik są naszym wspólnym pomysłem na budowanie więzi rodzinnych w wolnym czasie. Każda aktywność, która wspiera wartości rodzinne znajduje nasze uznanie, ponieważ jest zgodna z filozofią Prudential, opartą na wspieraniu instytucji rodziny.”
– tak Tomasz Borchowiec, dyrektor ds. marketingu i komunikacji korporacyjnej w Prudential, uzasadnia partnerstwo ubezpieczyciela w Warszawskich Dniach Rodzinnych.

Na stronie internetowej Warszawskich Dni Rodzinnych znajduje się również szczegółowy program pikniku www.warszawskiednirodzinne.pl/wielki-piknik-rodzinny-prudential/.

Wstęp na Wielki Piknik Rodzinny Prudential jest wolny.

Impreza rozpocznie się o godz. 11:00.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.