ŚWIĄTECZNY JARMARK RÓŻNOŚCI

jarmark

ŚWIĄTECZNY JARMARK RÓŻNOŚCI

13-14 grudnia, w godzinach 12:00-18:00

Bemowskie Centrum Kultury, ul. Górczewska 201

 Świąteczny Jarmark Różności to jedyny na Bemowie kiermasz świąteczny. Organizowany od wielu lat przyciąga mieszkańców i wystawców z całej Warszawy. Można na nim kupić świąteczne dekoracje, produkty regionalne, książki, prezenty, biżuterię, torby, szaliki, czapki, wydawnictwa miesięcznika Stolica i wiele innych mniej lub bardziej przydatnych przedmiotów. Do tego – jedzenie, którego nie można kupić w supermarkecie.

Dodatkowo na wszystkich czekają warsztaty. Animatorzy pokażą, co można zrobić z wikliny papierowej, podpowiedzą, w jaki sposób przygotować własne świąteczne ozdoby.  Będziemy dekorować pierniki, malować anioły, tworzyć rękodzieło w języku angielskim, zbudujemy także makietę miasta wykorzystując pudełka, kartony i rolki po papierze. Najmłodsi poznają nowe wyrazy podczas warsztatów czytania globalnego.

 Na parterze będzie można kupić biżuterię, torebki, chusty, dodatki oraz wszystko to, co związane jest z modą. Pierwsze piętro wypełnią stroiki, choinki, świąteczne dekoracje, a także produkty regionalne i zdrowa żywność oraz świąteczne warsztaty i animacje. Wspólnie z mieszkańcami i wolontariuszami stworzymy także oryginalne akcesoria, które będą częścią wyposażenia Klubu Studenckiego Karuzela, którym od listopada tego roku się opiekujemy.

 Wydarzenia towarzyszące:

13 grudnia (sobota)/ Sala Koncertowa

– godzina 12:00 – wykład Kasi Pefew „Zdrowe święta. Gotowanie w rytmie eko”

– godzina 17:30 – koncert świąteczny w wykonaniu Uczniów i Nauczycieli Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II st. im. Krzysztofa Komedy „KOMEDA, MIKOŁAJ, ŚWIĘTA”

14  grudnia (niedziela)/ Sala Koncertowa

– godzina 11:00 i 12:30 – Teatralny Poranek Bajkowy „Mikołaj w Krainie Lodu”

–  godz. 18:00 – koncert zespołu Čači Vorba, który zaserwuje akustyczną fuzję muzyki etnicznej, jazzu oraz innych gatunków wykonywanych na tradycyjnych instrumentach akustycznych.

 Szczegóły: www.artbem.pl

www.facebook.com/events/602414036530841/?fref=ts

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.