Wielkie Zwiedzanie Warszawy z SGH

Zapewne są wśród Was pierwszoroczni studenci stolicy, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać bliżej swojej nowej, warszawskiej okolicy.
Nic straconego! Z chęcią pomożemy Wam zaprzyjaźnić się z tym miastem.
Już 19-20 października zapraszamy Was na Wielkie Zwiedzanie Warszawy organizowane przez Samorząd Studentów SGH! To wydarzenie, które może zaoferować Wam wiele ciekawych atrakcji. Przygotowaliśmy dla Was między innymi liczne konkursy z nagrodami. Weźmiecie również udział w zwiedzaniu prowadzonym przez profesjonalnych przewodników. Poznacie ciekawe muzea oraz historię Waszego nowego miejsca zamieszkania. Nie wiecie gdzie zjeść tanio, szybko i smacznie? To już nie problem, zaprowadzimy Was do najpyszniejszych obiektów gastronomicznych Warszawy. Zatroszczyliśmy się również o niezapomnianą zabawę w jednym z najpopularniejszych klubów w mieście.Tak wiele za tak niewiele, ponieważ bilet na ten wspaniałe, intensywne dwa dni kosztuje jedynie 15 złotych!

19-20 października 2019 roku! Zaznaczcie tą datę w kalendarzu i spędźcie ten weekend razem z nami! Czekamy na Was i już nie możemy się doczekać! Samorząd Studentów SGH.

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/events/2143111639128776/

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.