BUM BUM ORKEsTAR w Banjaluce 29.09

1 2 3 MUZIKA 

BUM BUM ORKEsTAR x Banjaluka Warszawa

Największa bałkańska balanga powraca na Szkolną 2/4

29.09.2018 (sobota) godz. 20:30

Banjaluka na Szkolnej 2/4 zaprasza na pierwsze wydarzenie z cyklu 1,2,3 Muzika! Kolejny raz bałkańska piwnica łączy siły z bałkańskim zespołem BUM BUM ORKeSTAR, który tego dnia zagra nie na scenie, a wśród Gości.
Ta impreza to kwintesencja wszystkiego, co bałkańskie – od kuchni, przez wszechobecną rakiję kończąc na muzyce i niepowtarzalnej atmosferze!

Muzycznie BUM BUM ORKeSTAR, wystąpi w składzie: Oliwier Andruszczenko – klarnet, saksofon, prowadzenie Damian Marat – trąbka Karol Podkul- akordeon, sakshorn tenorowy, śpiew Mateusz Sieradzan – tapan, instrumenty perkusyjne, śpiew Piotr Janiec- tuba Bartosz Stępień – sakshorn tenorowy, instrumenty perkusyjne, śpiew.

Wyobraźcie to sobie:

Jest sobota. Weekend w pełni. Idziecie do swojej ulubionej bałkańskiej restauracji. Tej na Szkolnej 2/4.

Wchodzicie. Spodziewacie się, że Wasze kubki smakowe tego wieczora eksplodują, a na drugi dzień głowa będzie trochę bolała. Ale liczycie się z tym i bierzecie to na klatę. W końcu raz się żyje.Jest jeszcze jedna rzecz, dla której wybieracie właśnie Banjalukę. MUZYKA. Bo przecież muzyka na żywo jest tu codziennie. Jest 20:30. Powinni już grać, a zespołu nie ma na scenie. Trochę się irytujecie, ale na pytanie kelnera, czy wszystko w porządku, nieśmiało odpowiadasz ‘tak, jest ok”. za chwilę plujesz sobie w brodę i myślisz, że trzeba było jednak zapytać, co z tą muzyką. Chcesz już poprosić o zapakowanie na wynos, gdy nagle słyszysz:

1, 2, 3 MUZIKA!

Co dalej? Dalej już tylko balanga.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1902001703212121/

1,2,3 Muzika! – Bum Bum ORKEsTAR x Banjaluka Warszawa 29.09 || 20:30

Rezerwacje: kontakt@banjaluka.pl / 22 828 10 60

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.