CEE Investment & Green Building Awards

Greenfull (2)

30 Października 2014 – HOTEL INTERCONTINENTAL- WARSZAWA

Forum inwestycyjne oraz Gala CEE Investment & Green Building Awards poświęcone są rozwijającym się możliwościom inwestycyjnym i budownictwu zrównoważonego rozwoju w regionie CEE.

Wydarzenie to podkreślając rosnące znaczenie ekologii w rozwoju inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej ma na celu wyróżnienie projektów i firm, które uzyskały certyfikaty ekologiczne oraz przestrzegają norm ekologicznych (deweloperzy, inwestorzy, banki, firmy konsultingowe, pracownie architektoniczne, kancelarie prawne, agencje). W tym roku w wydarzeniu udział weźmie ponad 300 uczestników o znaczącej pozycji na rynku nieruchomości komercyjnych zainteresowanych umocnieniem i rozwinięciem kontaktów biznesowych w Europie Centralnej i Wschodniej. Uroczysta Gala rozdania nagród będzie poprzedzona konferencją składającą się z paneli dyskusyjnych poruszających najważniejsze zagadnienia związane z inwestycjami w zrównoważony rozwój. Konferencja CEE Investment pozwoli na
zapoznanie się z najnowszymi inwestycjami i możliwościami rozwoju, a także z najatrakcyjniejszymi lokalizacjami w miastach, przy lotniskach, dworcach kolejowych, terminalach autobusowych czy stadionach.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE: www.GreenBuildingAwards.eu

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.