Kupić, sprzedać, potargować – zmiana terminu

dtbj1

Z uwagi na problemy techniczne jakie wystąpiły przy publikowaniu zdjęć do serwisu postanowiono o przedłużeniu terminu nadsyłania zdjęć na konkurs.

TERMIN ZAKOŃCZENIA KONKURSU ustanawia się na 30.11.2014 godz. 23.59

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NASTĄPI DO 7.12.2014 r.

Galeria Jabłkowskich i Projekt Fotomiastikon zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Kupić, sprzedać, potargować” – czyli o tradycjach kupieckich stolicy. Konkurs organizowany jest przez firmę Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy z okazji 130- lecia istnienia firmy.

Tym samym ulegają zmianie poniższe paragrafy regulaminu.

II. ZASADY KONKURSU

pkt 7. W konkursie będą brane pod uwagę zdjęcia zamieszczone na stronie fotomiastikon.pl w kategorii „Kupić, sprzedać, potargować” do dnia 30.11.2014 r., do godz. 23:59, przy czym wiążąca jest data wpływu zdjęcia do Organizatora. Zdjęcia nadesłane później nie zostaną dopuszczone do udziału w Konkursie.

oraz

pkt. 10. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi najpóźniej do dnia 07.12.2014 r. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej Organizatora oraz na stronach internetowych partnerów.

Zdjęcia należy publikować na portalu fotomiastikon.pl

Fotomiastikon to projekt społecznościowy non-profit o profilu warszawskim, działający od 2010 roku. Każdy może zamieścić swoje zdjęcie Warszawy na portalu fotomiastikon.pl. Co jakiś czas najlepsze spośród nich są wybierane i drukowane w dużych formatach na ścianach otwartej, całorocznej Galerii na Chmielnej 21. Głównym celem projektu jest pokazanie piękna miasta oraz wspieranie talentów fotograficznych.

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich swoja historię zaczyna  w 1884 roku od małego sklepiku Anieli Jabłkowskiej na warszawskiej ulicy Widok. W 1888 jednoosobowa działalność została przekształcona w spółkę Braci Jabłkowskich, która z biegiem lat rozwija się i rośnie, by w 1914 roku na jesieni otworzyć duży dom handlowy przy ulicy Brackiej 25. Przez szereg lat stanowił on o etosie kupców oraz statusie społecznym.

Celem konkursu jest zebranie i przedstawienie kolekcji zdjęć, które opisują tradycje kupieckie pochodzące zarówno z dawnej, jak i współczesnej Warszawy, a także jej architekturę, ludzi, ważne wydarzenia i miejsca związane z handlem, w formie zbiorowego, fotograficznego dziennika. Miejsca znane i mniej znane, z osobistym komentarzem i subiektywnym spojrzeniem, będą stanowiły współczesny portret miasta, szczególnie jego handlowego oblicza.

 Jury w składzie: Damian Chrobak – Przewodniczący, Jagna Olejnikowska – ZPAF, Jarosław Zuzga – Okno na Warszawę, Marta Jabłkowska – Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, Marek Szymczakowski – Good-Photo Adventure Team wybiorą najlepsze 20 zdjęć. Spośród nich, w głosowaniu internetowym, zostanie wyłoniona nagroda publiczności.

 Nagrodami w konkursie są:

 I miejsce – Aparat Fuji Instax mini i przegląd portfolio przez Damiana Chrobaka, Książka o tematyce fotograficznej ufundowana przez Good-Photo

II miejsce – Indywidualne szkolenie z DG ART PROJECTS Jarosław Deluga, CEWE FOTOKSIĄŻKA o wartości 150 pln, Książka o tematyce fotograficznej ufundowana przez Good-Photo

III miejsce – CEWE FOTOKSIĄŻKA o wartości 150 pln przekazana przez sklep Fotojoker, Książka o tematyce fotograficznej ufundowana przez Good-Photo

Nagroda publiczności – CEWE FOTOKSIĄŻKA o wartości 150 pln przekazana przez sklep Fotojoker

Wyróżnione zdjęcia zostaną zaprezentowanych na wystawie pokonkursowej oraz w publikacji Warszawskiego Magazynu Ilustrowanego „STOLICA”.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.