Uzdrowisko Warszawa

uzdrowisko warszawa

Uzdrowisko Warszawa – warsztaty projektowania usług

Chcesz wpłynąć na miasto? Zrób to wspólnie z innymi. Weź udział w warsztatach Uzdrowisko Warszawa w Centrum Nauki Kopernik. Zaprojektuj dla miasta usługę, która poprawi jego funkcjonowanie.

Centrum Nauki Kopernik organizuje trzecią edycję warsztatów Uzdrowisko Warszawa. Tym razem mieszkańcy stolicy, łącząc się w interdyscyplinarne zespoły, będą mogli przejść praktyczną ścieżkę projektowania usług dla miasta pod okiem ekspertów dr. Roberta Pludry i Zuzy Sikorskiej z Sieci Latających Designerów Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”. Drugi partner programu, City Partnerships, pomoże uczestnikom rozwijać ich projekty po zakończeniu warsztatów. Inspiracją dla organizatorów są takie zjawiska, jak service design czy tzw. govjamy oraz trend zwiększania udziału mieszkańców w urządzaniu miast i zarządzaniu nimi. Warsztaty Uzdrowisko Warszawa będą odbywać się w serii sobotnich spotkań od 15 marca do 12 kwietnia. W programie m.in: spotkanie z przedstawicielami urzędu miasta, warsztaty z ekspertami, praca zespołowa nad prototypami usług, informacja zwrotna od mentorów, prezentacje finałowe.

Kopernik zaprosił do współpracy w roli mentorów m.in.: Weronikę Rochacką, specjalistkę od projektowania społecznego i zarządzania designem; dr. Pawła Boguszewskiego z Instytutu biologii doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN; Sylwię Borkowską, liderkę City Partnerships, organizatorkę Waw City Hub.

Czekamy w szczególności na zgłoszenia osób 18+, które mogą podzielić się z innymi wiedzą z wybranej dziedziny: projektowania, marketingu, psychologii, socjologii, antropologii, neurobiologii, inżynierii i informatyki. Liczymy na zainteresowanie tych wszystkich, którzy definiują siebie jako aktywnych obywateli Warszawy.

Fb: https://www.facebook.com/events/1450984685118969/

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do 2 marca za pośrednictwem formularza na stronie: www.uzdrowisko.kopernik.org.pl

CNK-warsztaty-3d

Program Uzdrowisko Warszawa jest realizowany w ramach projektu KiiCS (Knowledge Incubation in Innovation and Creation for Science) I finansowany ze środków 7 Programu Ramowego.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.