Wielkie Zwiedzanie Warszawy z SGH

Świeżo upieczeni studenci zmagają się z wieloma trudnościami na początku swojej przygody z edukacją wyższą – nowe otoczenie, znajomi, zupełnie inny tryb nauki. Jeszcze trudniej mają ci, którzy dopiero co zamieszkali w nowym mieście i rozpoczynają studenckie życie poza domem rodzinnym. Aby każdy miał szansę poznać Warszawę, nie tylko od strony turystycznej, ale i rozrywkowej, Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej już po raz dziesiąty organizuje wydarzenie pod tytułem Wielkie Zwiedzanie Warszawy.

Projekt ma na celu zapoznanie pierwszorocznych studentów z miastem, w którym to spędzą kolejne lata swojego życia. Podczas zwiedzania i innych przewidzianych przez organizatorów atrakcji, takich jak gra miejska, uczestnicy będą mieli również możliwość zawarcia nowych znajomości.

W czasie weekendu 20-21 października uczestnicy będą mieli szansę zwiedzić najważniejsze miejsca na mapie stolicy wraz z wykwalifikowanymi przewodnikami, którzy podzielą się ciekawostkami na temat miasta. Różnorodność tras powoduje, iż każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od jego stopnia znajomości Warszawy. Popularne muzea otworzą swoje drzwi dla studentów i udostępnią ekspozycje do zwiedzania. W międzyczasie zostanie zapewniony obiad dla wszystkich uczestników wydarzenia.

Jednak Warszawa to nie tylko zabytki i ważne miejsca historyczne; projekt daje szansę na poznanie nowych ludzi i nawiązanie przyjaźni. W programie przewidziano imprezę tematyczną w jednym z warszawskich klubów, a także grę miejską, która nie tylko zapozna uczestników z topologią miasta, ale też ma zadanie integracyjne. Podczas wydarzenia przewidziano konkursy, w których można wygrać liczne nagrody, takie jak vouchery oraz bilety do teatrów, kin czy muzeów.

Wszelkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/234990270495178/

Cena biletu to 15 zł, ilość ograniczona.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.