Stan Rzeczywisty w Galerii WZ

StanRzeczywisty+WZ plakat m

W Galerii WZ, przy schodach ruchomych przy Trasie WZ, od 1 do 28 lutego 2015 odbędzie się wystawa artystów związanych z grupą Stan Rzeczywisty * nocne spotkania z twórcami.

W wystawie biorą udział:
Julita Delbar, Edyta Dzierż, Dorota Gęsiorska, Leszek Gęsiorski, Magdalena Hajnosz, Jan Kubicki, Zofia Kubicka, Geno Małkowski, Jacek Mirczak, Miłosz Płonka, Joanna Świerczyńska, Galeria Szuflada

Stan Rzeczywisty *nocne spotkania z twórcami Jesteśmy grupą profesjonalnych artystów plastyków, których pracownie mieszczą się na warszawskiej Pradze. Przez cały rok w każdy piątek, można nas odwiedzić w naszych pracowniach.
Jest to okazja aby zobaczyć warunki w jakich tworzymy (czyli stan rzeczywisty), porozmawiać o sztuce, zobaczyć tzw. kuchnię twórczości, zadawać pytania, umówić się na warsztaty czy lekcje indywidualne. Wszyscy Goście są mile widziani.
Już od roku spotykamy się i podejmujemy wspólnie wiele inicjatyw, mających na celu przybliżenie sztuki mieszkańcom Warszawy. Organizujemy wystawy, akcje artystyczne, pokazy. Nasza obecność jest widoczna podczas takich wydarzeń jak Święto Pragi, Święto ulicy Ząbkowskiej, Konesera czy Noc Muzeów. Więcej informacji o naszej grupie, inicjatywach już zrealizowanych i tych planowanych oraz o poszczególnych artystach, można znaleźć na stronie www.stanrzeczywisty.pl

Serdecznie zapraszamy.

www.stanrzeczywisty.pl

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.