Zapraszamy na 5 URODZINY AïOLI

GIVE A hi5! #aiolifriends

 5 URODZINY AïOLI – 13 listopada 2017 start 20:00

AïOLI ul. Świętokrzyska 18 Warszawa

AïOLI jedna z najjaśniejszych gwiazd Polskiej gastronomii 13 listopada obchodzić będzie swoje 5 urodziny.
Co się wydarzyło dokładnie 13 listopada, 5lat temu? Otwarte zostały drzwi pierwszej kantyny AïOLI! I to właśnie tej na Świętokrzyskiej 18 – podczas budowy drugiej linii metra. Mimo utrudnień w komunikacji, pozamykanych ulicach itp. w AïOLI nigdy nie brakowało Gości od porannych godzin po późny wieczór przed wejściem ustawiały się kolejki. W kwietniu tego roku koncept AïOLI powiększył się o kolejną kantynę AIOLI inspired by Gdańsk przy Partyzantów 6.

AïOLI to koncept gastronomiczny, który zapoczątkował w Polsce kulturę spędzania czasu na mieście, wspólnego jedzenia śniadań, spotkań biznesowych przy lunchu czy wieczornych celebracji w gronie przyjaciół.

To już 5 urodziny AïOLI – jak zawsze organizatorzy nie spoczęli na laurach przygotowując swoim Gościom prawdziwą moc atrakcji, twierdząc, że taką okazję należy to odpowiednio uczcić!

Już w najbliższy poniedziałek 13.11.2017 widzimy się w AïOLI przy Świętokrzyskiej 18.

Co czeka na wszystkich Gości?

Od rana (9:00-12:00) śniadanie za dosłowne “hi5” do dowolnej kawy – wystarczy przybić piątkę kelnerowi (yassss :D), cały dzień Martini&Tonic za 5zł, a wieczorem oczywiście totalnie wszystko za 5zł!

Od godziny 20:00 – koncert Klaudii Szafrańskiej z xxanaxx wraz z Dj Black Belt Greg z Alkopoligamia.com, na zewnątrz imprezowy samochód Red Bull, na którym Spisek Jednego, Lab Bar Red Bull

Dodatkowo podczas wieczoru wyłonimy zwycięzców konkursu z Festiwalu Hiszpańskiego – nagrodą jest wyjazd do Sewilli dla dwóch osób.

To nie wszystko, więcej na miejscu 😀 bo #aiolicięzadowoli

Zajrzyjcie na stronę wydarzenia i potwierdźcie swój udział:
https://www.facebook.com/events/157618191502617/

Dziękujemy, że jesteście, bo bez Was nie osiągnęlibyśmy tego, co dziś świętujemy!
Bez was nie było, by nas ♥ To dzięki Wam codziennie możemy tworzyć i się rozwijać. To właśnie Wy jesteście naszą inspiracją.

To Wy z nami tworzycie na co dzień te: 5 WSPANIAŁYCH wartości:

EDUKACJA, KULTURA, CHARYTATYWNOŚĆ, SPOŁECZNOŚĆ, PRZYJAŹŃ

To dzięki tym wartościom, udało nam się wprowadzić i zrealizować m.in. te 5 bardzo ważnych dla nas projektów:

Jako pierwsi zorganizowaliśmy Senior Speed Dating wspólnie z Dancingiem Międzypokoleniowym i udowodniliśmy, że seniorzy to nie tylko dziadki w kapciach przed TV!
Jako pierwsi przystosowaliśmy nasze kantyny do wizyt osób niewidomych i z dysfunkcją wzroku oraz wprowadziliśmy MENU w alfabecie Braille. Jako pierwsi rozpoczęliśmy współpracę z wszystkimi warszawskimi Ogniskami Wychowawczymi i Trójmiejskimi Domami Dziecka. Jako pierwsi zorganizowaliśmy charytatywny pokaz mody z okazji Dnia Matki, w którym modelkami były matki z Domów Samotnej Matki wraz ze swoimi dzieciakami.
Jesteśmy wyłącznościowym partnerem kampanii Jem Drugie Śniadanie i edukujemy dzieciaki w szkołach w całej Polsce o “niedożywieniu”, a także wspólnie z Pajacyk i Nurture The World dożywiamy dzieci na stołówkach szkolnych.

5 WSPANIAŁYCH liczb

Ponad 1 milion śniadań za 1zł!
Ponad 2 tony sosu AïOLI!
Prawie 1500 #aiolifriends dziennie w 1 kantynie!
Ponad 300 niesamowitych pracowników w naszym zespole!
MILIARDY WASZYCH UŚMIECHÓW I NIESAMOWITYCH WIADOMOŚCI!

#widzimysięwaioli hi5!
#aiolifriends forever!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.