Znajdź pracę na Targach Praca.pl 9-10 marca

targi

Druga edycja Targów Praca.pl organizowanych przez portal rekrutacyjny Praca.pl już 9-10 marca 2016 r. Kilkudziesięciu pracodawców, bardzo ciekawi prelegenci oraz wiele niespodzianek będzie czekać na studentów i specjalistów w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej.
Targi Praca.pl to doskonała okazja, aby zaprezentować się przed osobami odpowiedzialnymi za rekrutację w czołowych firmach z Warszawy. Uczestnictwo w imprezie zadeklarowali najwięksi pracodawcy reprezentujący rozmaite branże. Oprócz możliwości bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, organizator przewidział wiele atrakcji, wśród nich możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia do CV, skorzystania z porad doradcy kariery, korekty CV w języku angielskim przez native speakera, wykonania video CV. Podczas targów odbywać się będą prelekcje dla osób chcących świadomie budować swoją karierę. Wśród prelegentów znaleźli się m. in. prof. Jerzy Bralczyk, Konrad Piasecki, Paweł Tkaczyk oraz przedstawiciele pracodawców. Odwiedzający będą mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach z zaproszonymi gośćmi.

„Aktualne zmiany na rynku pracy, spadek bezrobocia i wzrost liczby ofert pracy sprawiają, że wchodzimy w najlepszy okres na budowanie kariery. Możliwość osobistego spotkania z pracodawcami podczas targów, poznania ich oczekiwań, a także wysłuchania wskazówek rekruterów będą istotnym krokiem w świadomym rozwijaniu ścieżki kariery oraz osiągnięciu satysfakcji zawodowej.” – mówi Michał Filipkiewicz z Praca.pl.
Przed wizytą na targach warto się zarejestrować na stronie targi.praca.pl i utworzyć profil zawodowy. Trafi on do bazy, do której będą mieli dostęp wszyscy pracodawcy wystawiający się na imprezie. Dzięki temu każdy może uczestniczyć w rekrutacji także po zakończeniu targów. Michał Filipkiewicz z Praca.pl radzi, jak przygotować się do targów. „Zacznij od eleganckiego ubioru, aby prezentować się profesjonalnie. Przejrzyj także listę targowych wystawców – dzięki temu od razu trafisz na odpowiednie stoiska, a także możesz przygotować sprofilowane pod konkretne firmy dokumenty aplikacyjne. Wykorzystaj swoją wiedzę o danej firmie. Pochwal na przykład, że jesteś pod wrażeniem ich ostatniego kontraktu, nowej kampanii reklamowej czy produktu. Zaplanuj, jakie chcesz zadać pytania. Absolutnie zakazane jest pytanie: „a czym się państwo zajmujecie?” To tylko udowodni, że rozmawiasz z nimi przypadkiem.”

Lista wystawców Targów Praca.pl znajduje się na stronie targi.praca.pl/wystawcy

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.